Jakie pokrowce ma sens wybrać

Telefony Apple są dość popularnym rozwiązaniem, które coraz bardziej zyskuje. Dlatego też jednym z przydatnych rozwiązań jest etui apple, które warto kupić. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych rodzajów etui, które dostępne są dla telefonów tej marki.

Wybór jest relatywnie bogaty i zdecydowanie właściwie każdy znajdzie wśród nich szczegółowo takie etui, który przypadnie mu do gustu i spełni jego oczekiwania.
Przezroczysta guma
Etui tego rodzaju przede wszystkim wyróżnia się tym, że jest przezroczyste, a także nie zmienia wyglądu telefonu. Zapewnia ono w całości dobrą ochronę, jednakże pod tym kątem można wyszukać etui na telefon apple zapewniające lepszą ochronę. Przede wszystkim etui takie nie chroni świetnie przed upadkami, a raczej przed porysowaniem.
Bumper
Etui tego typu też nie zmienia zasadniczo wyglądu telefonu, a równocześnie wzmacnia jego wytrzymałość. Bumper jest to ramka, która otacza telefon i dość mocno zabezpiecza go przed upadkami. Jednak niestety ma pewną wadę, a mianowicie dość słabo chroni ekran przed porysowaniem. Ochrona tego typu zrobiła się popularna około 2010 roku gdy Apple dodawało tego rodzaju etui bezpłatnie do swoich telefonów.
Oryginalne etui Apple
Silikonowe case zapewnia stosunkowo niezłą ochronę przed upadkami. Powinno się pamiętać, że tego rodzaju pokrowce do Apple bardzo pewnie trzymają się w dłoni, co gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie korzystania z telefonu. Niestety pokrowce tego rodzaju umieją dość na prawdę bardzo często pękać, co na nieszczęście powoduje, że kwalifikują się one wtedy do wymiany.
Innymi rodzajami etui, które są stosowane w sytuacji telefonów Apple są Bewood, pokrowce-cegły oraz kilka innych. Z całą pewnością bez problemów właściwie każdy znajdzie pomiędzy nich te dla siebie.

Więcej: pokrowce do apple.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz