Pokrowce na miarę

Pokrowce zakłada się na siedzenia samochodowe po to, ażeby zabezpieczyć je przed zabrudzeniem. Pokrowce są zdejmowane, więc w każdej sytuacji można je zdjąć i wyprać.

Usuwanie z nich zabrudzeń jest dużo bardziej intuicyjneprostsze niż czyszczenie siedzeń w samochodach. Pokrowce samochodowe do Audi zazwyczaj są dopasowane do konkretnej marki. Przeciwnie nieco wyglądają pokrowce do każdej marki samochodu, bo całkiem inaczej wygląda budowa foteli, które się w nich znajdują.
Czasem w samochodach znajdują się oryginalne pokrowce, a w pewnych przypadkach zamawia się je u osób, które szyją pokrowce samochodowe na wymiar do Audi. Wtedy takie pokrowce doskonale pasują do danego samochodu. Nie są za duże ani za ciasne. Takie pokrowce na wymiar kosztują więcej niż te dostępne ogólnie. Natomiast wielu właścicieli samochodów nie żałuje na nie pieniędzy. Jeżeli już tylko mogą mieć oni piękne pokrowce samochodowe do Audi welurowe, to są stanie za nie zapłacić. Pokrowce na wymiar zamawia się również do samochodów zabytkowych, bo do takich raczej nieprosto jest znaleźć psujące pokrowce. Takie samochody w znaczącej liczbie przypadków już nie są produkowane, więc nie produkuje się i pokrowcu do nich. Jedynym rozwiązaniem, kiedy pragnie się skonwertować wygląd wnętrza samochodu zabytkowego, jest zamówienie pokrowców na wymiar. Kiedy zamawia się pokrowce, można wybrać sobie rodzaj tkaniny, z jakiej będą one zrobione i jej kolor. Ci, którzy zajmują się szyciem pokrowców samochodowych, najczęściej mają do dyspozycji tkaniny grupę i solidne, takie, które są w stanie wytrzymać dość długi czas. W samochodzie są one dość silnie eksploatowane.
Źródło: pokrowce samochodowe do audi a4.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment

Dodaj komentarz