Kiedy potrzebujesz prawnika

 

W teraźniejszych czasach coraz znacznie trudniej wyszukać się w gąszczu przepisów. Parlament na każdym posiedzeniu uchwala kilkadziesiąt ustaw. Do tego powinno się dodać coraz większe ilości prawa pochodzącego z Unii Europejskiej, a również akty wykonawcze. Zdarza się dosłownie, że przepisy zostają znowelizowane jeszcze przed wejściem w życie. Do sprawnego stosowania prawa niezbędna jest zatem specjalistyczna wiedza.

O ile wyszukają się Państwo w przypadku, która wymaga wszczęcia sporu w Sądzie albo kiedy druga strona złoży przeciwko Tobie pozew warto skorzystać z usług adwokata lub radcy prawnego. Zwlekając z konsultacją można doprowadzić do sytuacji, w której będzie już za późno na uratowanie sytuacji.

Kancelaria adwokacka Katowice to firma, które kieruje się głównie interesem klienta. Uważamy, że adwokat powinien własną postawą dawać przykład , a oprócz tego kierować się w pracy zasadami rzetelności, uczciwości oraz fachowości.

Prawnik Katowice świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, prawa wykroczeń, gospodarczego, handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a też prawa administracyjnego. W mojej ofercie ulokowane są usługi tj. sporządzanie pozwów, wniosków, odpowiedzi na pozew, skarg administracyjnych, opinii ustawowych i zastępstwo procesowe. Reprezentujemy klientów też w postępowaniu egzekucyjnym , a ponadto rejestrowym.

Kancelaria Katowice to gwarancja rzetelnej i specjalistycznej reprezentacji Państwa interesów w sprawach prawnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i naszym zespołem za pośrednictwem mojej strony!

Więcej: prawnicy Katowice.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz