Twoja flota online

Jesteś posiadaczem wielkiej firmy transportowej? Zarządzasz ogromną cyfra samochodów służbowych lub ciężarowych w transporcie? Zdejmij z siebie ciężar ręcznego, normalnego telefonicznego monitorowania osobistych pojazdów. Teraz możesz mieć świadomość tego na bieżąco, gdzie są twoi kierowcy, jakie zadania w tym momencie wykonują. Taką sposobność daje Wszyscy usługa, dzięki której zaczniesz efektywniej zarządzać flotą osobistych aut. Tą usługą jest monitoring pojazdów on-line.

Jak wiadomo, administrowanie flotą jest zadaniem trudnym, wymaga kwalifikacji podejmowania szybkich i skutecznych wyborów. Wiedząc, które pojazdy, w jakich miejscach się znajdują, możesz skierować je natychmiast tam, gdzie są obecnie potrzebne. W ten metodę oszczędzasz czas, pieniądze, a również zyskujesz zadowolenie kontrahentów, których zlecenia jesteś w stanie obsługiwać szybciej, na bieżąco. Dodatkową wielką zaletą tego rozwiązania są bezdyskusyjne oszczędności finansowe – szybsza reakcja na natychmiastowe potrzeby to mniejsze zużycie paliwa w tym samym czasie, przy wykonywaniu większej ilości usług.

Monitoring gps to doskonałe rozwiązanie dla każdej liczącej się firmy transportowej. W tej chwili lokalizacja jest możliwa szczegółowo do kilku- kilkunastu centymetrów, a więc jest to niezawodne narzędzie w pracy. Niedługo może się okazać, że stosowanie śledzenia na bieżąco pojazdów służbowych będzie obowiązkiem, ze względu na oczywistą konkurencję w branży, a to ma możliwość dać bardzo istotną przewagę nad konkurentami. Bądź szybszy, zdobądź przewagę, zarabiaj i oszczędzaj.

Więcej treści: monitoring pojazdów.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz