Oferta wynajmu lawet

Potrzebujesz taniej lawety do przewozu samochodu lub motocyklu? Perfekcyjnie trafiłeś! Jesteśmy najszybszą radą drogową , a dodatkowo mamy konkurencyjne ceny holowania.
Każdemu z nas zdarza się, że się zdarza iż ukochany pojazd odmawia nam nagle posłuszeństwa lub mamy niespodziewaną przygodę na drodze, której rezultatem jest niesprawny pojazd.

Wywołuje to u każdego z nas duży stres. Ale wszakże nie musi tak być za każdym razem możesz do nas zadzwonić! Jesteśmy dostępni 24h/ dobę siedem dni w tygodniu. Pomożemy Ci dosłownie w najlepiej ekstremalnej sytuacji. Nasze usługi dostępne są na terenie całego Białegostoku , a dodatkowo okolic. Jeżeli już potrzebujesz odwieźć zepsute auto dalej, nie martw się przewieziemy je we wskazane przez Ciebie miejsce, dosłownie jeśli to będzie na drugim końcu Polski.
Cenny naszych usług należą do jednych z najtańszych na rynku pomocy drogowej. Pamiętaj jesteśmy dostępni całą dobę siedem dni tygodniu. W każdym momencie możesz skorzystać z usług pomocy drogowej na terenie całego Białegostoku i okolic. Na pewno w szeroki wachlarzu naszych usług jest nie jedynie holowanie pojazdu z miejsca A do miejsca B, niedoświadczonym wymieniamy też koła czy przeprowadzamy drobne naprawy na miejscu awarii. W przypadku aut powypadkowych przeprowadzamy też naprawy mechaniczne , a ponadto blacharsko- lakiernicze. Z całą pewnością naprawa powypadkowa jest możliwa też w opcji bezgotówkowej z OC sprawcy. Wszystko zależy od Państwa wymagań oraz dodatkowo preferencji!
Korzystając z naszych usług nic nie stracisz! Możesz tylko zyskać bezkompromisową pomoc drogową!
Dodatkowe informacje: laweta Bialystok.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz