Gęste włosy w kilka minut

O posiadaniu długich i gęstych włosów marzy każda dziewczyna, natomiast osiągnięcie tego efektu nie jest wcale prosta. Po pierwsze długość i gęstość naszych włosów jest uwarunkowana genetycznie i tak naprawdę nie mamy za bardzo na to wpływu. Właściwie każdy z nas rodzi się z określoną ilością cebulek włosowych , a ponadto mamy zarejestrowaną genetycznie naszą maksymalną długość włosa.

Po osiągnięciu tej długości nasze włosy nie będą już rosnąć, dosłownie jeśli zainwestujecie w profesjonalne, drogie wcierki na porost włosów za kilkaset pln.
Jeśli natomiast pragniecie posiadać przepięknie bardzo długie i gęste włosy to warto zainwestować w doczepy. Aktualnie na naszym rynku znajdziecie najwyższej jakości doczepy zrealizowane z naturalnych włosów, które będą idealnie komponować się z waszymi włosami. Warto jednakże najpierw dowiedzieć się, jakie są dostępne na rynku metody przedłużania włosów i czym się one od siebie różnią. Metoda Clip in sprawdzi się cudownie dla osób, które nie są nosić doczepionych włosów przez cały czas. Przy tej metodzie będziecie mogli zawsze odpiąć wasze doczepione, naturalne włosy. Forma Tape on przymocowuje na stałe doczepione włosy i wyłącznie fryzjer będzie wstanie je zdjąć, gdy uzyskany efekt przestanie wam się podobać. Każda z tych metod posiada własne plusy i minusy i tak faktycznie wybranie tej najlepszej jest bardzo indywidualną kwestią. Zdecydowanie najlepsze Tape on i clip in będą zrealizowane z naturalnych, wysokiej jakości włosów. Tylko przy naturalnych włosach uzyskacie zadowalający efekt i nikt nie zauważy, że nosicie doczepione włosy.
Dodatkowe informacje: najlepsze clip in.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment

Dodaj komentarz