W internecie też da się zarobić

 

Zarabianie przez internet jest coraz bardziej zwyczajnym zajęciem. Jest na to wiele sposobności, przykładowo.: płatne kliki, maile, ankiety i tak dalej. Natomiast najlepszym pomysłem jest prowadzenie swojego bloga lub strony. Jeżeli blog będzie pokazywał dobrej jakości tekst i będzie na nim ruch, to może przynieść kilka przychodów. Swój pomysł na biznes w sieci może tak faktycznie wykonać właściwie każdy. Jest wiele serwisów, które umożliwiają założenie bloga za free, na przykład. Blogger.com jednakże bardziej specjalistycznie będzie niewątpliwie wyglądał blog na płatnym hostingu, wykonany chociażby w WordPressie. W Polsce i na świecie, z każdym dniem rośnie cyfra blogerów. Problem natomiast w tym, że jest całe mnóstwo blogów, które wyłącznie zajmują miejsce w internecie, wolną domenę i niczego nowego nie wnoszą. Taki blog nie posiada perspektyw, aby odnieść jakikolwiek sukces, a już tym bardziej zarobek.

Jak zarabiać na blogu ?
Jest kilka metod, w ogromnej liczbie przypadków stosowanych przez blogerów. Są to:

-Reklamy kontekstowe. Chyba najpopularniejsza metoda jeżeli chodzi o zarabianie na blogu. A największą, najbardziej zaufaną i najbardziej płacącą firmą jest Google Adsense. Wszyscy ludzie potrafią zarabiać na tym grube tysiące.

-Sprzedaż linków tekstowych, czyli udostępnienie miejsca na stronie, czy blogu do wyświetlania się linków prowadzących do pozycjonowanych stron. Sprzedaż linków tekstowych na blogu jest ryzykowna, gdyż wyszukiwarka Wyszukiwarkę coraz niżej umieszcza takie blogi w osobistych algorytmach. Jednak, gdy komuś nie zależy na ruchu, to ma możliwość zarabiać sobie w ten sposób kilkaset zł miesięcznie. Najpopularniejsze platformy: Prolink, Linkolo, Seopilot.

-Artykuły sponsorowane. Jest to opublikowanie na swoim blogu wpisu, promującego czyjeś usługi, stronę czy sklep. Jest to świetny metodę na dorobienie sobie dosłownie kilkaset złotych miesięcznie. Dużym plusem tej metody jest to, że nawet blog bez dużego ruchu może zarabiać. Najpopularniejsze platformy: Reachblogger, Whitepress, Nextcontent.

Sprawdź: zarabianie przez internet.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment

Dodaj komentarz