Skup odzieży

 

Jak co roku w sklepach aktualnie zaczęły się wyprzedaże. Ogrom ubrań, sprzętów poprzeceniany w bardzo wielu przypadkach wręcz o 70-80% od ceny początkowej. Wyprzedaże potrwają do lipca, choć można nawet w sierpniu odkryć ostatnie sztuki ubrań z przecen. Dużo ubrań zostanie nie poddanych dystrybucji, z powodu braku rozmiaru, niemodnego fasonu czy zwykłego braku chętnych na zakup. Skup odzieży posklepowej rozwiązuje problem zalegających ubrań w sklepach. Posiadamy potem sposobność nabyć odzież w outletach po znacznie niższej cenie, w znaczącej liczbie przypadków za bezcen. Skup odzieży posklepowej Warszawa, Kraków czy dosłownie Wrocław nie jest nowym zjawiskiem.

W aglomeracjach bardzo dużo jest także miejsc, gdzie odbywa się skup odzieży używanej, którą potem można nabyć w sklepach z używaną odzieżą.

Coraz często można zakupić ubranie także przez internet, na aukcjach internetowych a także na portalach z ogłoszeniami.

Dla osób chcących wyglądać ciekawie, poszukujących ubrań za symboliczną złotówkę, najczęściej markowych lub niedostępnych w dawnych latach w naszym państwie takie miejsca są prawdziwą kopalnią skarbów.

Rybaczki za kilkanaście groszy, płaszcz za 20 PLN, kurtki skórzane jakie już dziś nie są produkowane, takie perełki można znaleźć z sklepach profesjonalnie zajmujących się skupem i sprzedażą odzieży używanej.

Z moda bywa tak, że co parę a nawet paręnaście lat wracają do łask te same wzory, polecam wówczas poszukać nietypowych strojów w szafach dziadków albo obecnie w secondhandach. Można wyszukać na przykład. ładną suknię Diora za kilkadziesiąt PLN, które nie powstydziłby się żaden dzisiejszy projektant.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz