Sprytny dom to inteligentne urządzenia

Xiaomi to chińska firma elektroniczna znana z wysokiej jakości produktów. Firma dostarcza konsumentom bardzo wysokiej jakości produkty w niskiej cenie bez uszczerbku dla jakości. Firma robi fale na rynku dzięki innowacyjnym projektom i wysokiej jakości funkcjom.

Wybór rozwiązań od Xiaomi
W 2018 roku Xiaomi stało się trzecim co do wielkości dostawcą smartfonów na świecie, wyprzedzając Apple i Samsunga pod kątem liczby przesyłek. Xiaomi to chińska międzynarodowa firma elektroniczna z biurem w Pekinie w Chinach.
Fani Xiaomi są pasjonatami swoich ulubionych towarów i uwielbiają dzielić się własnymi przemyśleniami na platformach społecznościowych, takich jak Reddit, Facebook i Twitter.
Nawilżacz powietrza od Xiaomi to nowy produkt, który został wprowadzony. Oczyszczacz powietrza od Xiaomi jest też dostępny.
Xiaomi niedawno wprowadziło również routery do użytku domowego i niewielkich firm w Indiach. Router od Xiaomi przedstawia ciekawe funkcje.
Czym zajmuje się Xiaomi?
Xiaomi produkuje urządzenia począwszy od smartfonów, tabletów, laptopów i inteligentnego sprzętu AGD takiego jak wentylator od Xiaomi.
Wentylator od xiaomi to urządzenie, które może służyć do chłodzenia lub ogrzewania. Występuje w kolorze białym z niebieskimi światłami i posiada pilota do regulacji temperatury powietrza od 24 do 33 stopni Celsjusza. Nawilżacz powietrza od Xiaomi może służyć do nawilżania pomieszczenia olejkami eterycznymi albo parą wodną. Oczyszczacz powietrza od Xiaomi posiada opcjonalny filtr i usuwa 99% unoszących się w powietrzu cząstek takich jak pyłki, roztocza, sierść zwierząt domowych, zarodniki pleśni itp.
Router od Xiaomi może połączyć Cię bezprzewodowo z dowolnym urządzeniem, dzięki czemu nie musisz się przejmować o znalezieniu kabla albo podłączeniu go do gniazdka
Sprawdź tutaj: nawilżacz powietrza xiaomi smartmi evaporative humidifier 2.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz