Przygotowania do ślubu

W gorączce przygotowań do tego jak bardzo ważnego momentu w naszym życiu, nie możemy zapomnieć o wyborze najlepszego fotografa. Rola ta jest ważna i odpowiedzialna, dlatego nie może być do przypadkowy wybór, impuls. Jego zdjęcia będą podziwiane przez rodzinę, gości weselnych, a później przez następne pokolenia. Stąd musi być to przemyślana decyzja, bo to najważniejszy dzień życia.

Fotografia Ślubna w Kielcach

Jak znaleźć odpowiedniego fotografa?

To pytanie zadaje sobie wiele osób, w tym też i ja. Nie można poddać tego wyboru przypadkowi, to musi być przemyślana decyzja. Dlatego zaleca się zacząć szukać fotografa ślubnego już bardzo wcześnie. Pomocna jest wyszukiwarka Google, która pozwoli nam na wyselekcjonowanie tych najlepszych fachowców. Po wpisaniu słów typu fotograf ślubny, fotografia ślubna, naszym oczom ukazuje się ogrom wyników, linków i zdjęć. Pierwszy krok za nami, teraz wystarczy tylko dopasować te wyniki do swoich upodobań i kryteriów. Sprawdzamy odległości jakie nas dzielą od naszych faworytów, ich warsztat i umiejętności, doświadczenie i dyspozycyjność. Po tych zabiegach wyłania się nam ścisła czołówka fotografów najwyższej rangi. My znaleźliśmy parę fotografów nasdwoje, poprzez wpisanie słowa fotografia ślubna kielce w wyszukiwarce google.

Dlaczego fotograf jest taki ważny?

Fotograf i zdjęcia przez niego wykonane, będą Waszą pamiątką już do końca życia. Wiadomo, pamięć jest ulotna, dobrze przelać ją na kartkę. Fotograf może dodać uroku chwilom, nadać im magicznego wymiary, ale niestety także sprawić, że zostaną same przykre wspomnienia.

Porady od świeżo upieczonego małżeństwa

Pragnę ustrzec wszystkie pary, które planują ślub, od robienia wszystkiego na ostatnią chwilę. To najgorsze rozwiązanie, które potęguje tylko stres i kłótnie i niszczy ten piękny okres oczekiwania na ślub. Najlepiej wszystko robić automatycznie i w tym samym czasie, mam na myśli: ustalenie terminu ślubu, rezerwacja sali, znalezienie fotografa, catering, zespół itd. Gdy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, para jest zrelaksowana i cieszy się każdym momentem. Więc radzę i apeluję: załatwiajcie wszystko jak najszybciej!

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz