Profesjonalni inwestorzy

Największym problemem każdego młodego przedsiębiorcy jest brak środków inwestycyjnych. Posiadanie pomysłu to jedno, ale jego zrealizowanie wymaga już ogromnego nakładu finansowego. Jako młodzi przedsiębiorcy nie będziecie mogli liczyć na pomoc instytucji majątkowych, ponieważ nie posiadacie stosownej wiarygodności kredytowej.

Będziecie więc musieli wyszukać inny sposób na zyskanie środków majątkowych niezbędnych do wykonania waszej firmy. W tym celu warto poszukać współudziałowca inwestycji, który wesprze was finansowo , a oprócz tego merytorycznie. Na pewno jesteście jednak ciekawe, gdzie poszukiwać współudziałowca inwestycji oraz dodatkowo na jakich zasadach zostanie wam udzielone wsparcie finansowe.
Inwestorzy bardzo chętnie współpracują z młodymi firmami, o ile uważają ich właścicieli za osoby kompetentne, a sam pomysł za warty realizacji. W takiej sytuacji chętnie wesprą was swoimi środkami finansowymi w zamian za udziały w waszej firmie. O ile ten model wam odpowiada, to warto poszukać inwestora, który zechce wspomóc waszą firmę. Na stronie internetowej szukam współudziałowca inwestycji możecie zarejestrować własną firmę i zilustrować waszą ofertę. Strona ta jest bardzo często odwiedzana przez inwestorów, którzy szukają nowych sposobów na zainwestowanie swoich środków majątkowych. Jeżeli wasza oferta przypadnie do gustu dla jednego z inwestorów, to na pewno skontaktuje on się z wami e-mailowe albo telefonicznie. Warto zatem skupić się na pisaniu oferty oraz na jej późniejszym, profesjonalnym zilustrowaniu, abyście mogli przekonać do siebie doświadczonego współudziałowca inwestycji.
Źródło: jak znaleźć inwestora.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz