Popularne konto bankowe bez komornika

Koniecznością komornika jest odzyskanie od dłużnika środków majątkowych, które następnie zostaną przekazane dla jego wierzycieli. Znakomita większość komorników na nieszczęście zbyt z dużą dokładnością projektuje swoje obowiązki całkowicie wyłączając wszelkie emocje. Każdy z nas pragnie jak najszybciej spłacić wszystkie swoje długi, jednakże nie możemy tego zrobić kosztem naszych najbliższych.

Niestety w wielu sytuacjach komornicy zamiast zgarnąć ustawową wartość jednej trzeciej wynagrodzenia, zagarniają wszystkie pieniądze znajdujące się na rachunku bankowym. Warto więc dowiedzieć się, w jakim bank komornik nie znajdzie konta, aby zabezpieczyć własne pieniądze przed pełnym zajęciem. Tylko w ten sposób będziecie wstanie zabezpieczyć waszą rodzinę przed nagłą utratą wszystkich środków inwestycyjnych.
Konto bankowe bez komornika na nieszczęście nie jest wstanie w nieskończoność chronić waszych środków majątkowych. Według obowiązujących w naszym kraju przepisów prawnych, każdy bank ma obowiązek współpracowania z komornikiem. Na szczęście niektóre jednostki pozwalają sobie na dość długie ociąganie się z regularnym podawaniem właścicieli rachunków bankowych. Banki te oferują właśnie bezpieczne dla was konto bez dostęp komornika. Ochrona ta nie będzie trwała wiecznie, niemniej jednak co najmniej przez następnych kilkanaście miesięcy wasze pieniądze na pewno będą całkowicie bezpieczne. Po kilku lub kilkunastu miesiącach warto przenieść swój rachunek do innego banku, który również oferuje pełną ochronę przed komornikiem przez pewien czas.
Zobacz również: jakiego konta nie zablokuje komornik.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz