Dzień Dziecka

Zbliża się wielkimi krokami i spędza sen z oczu zapracowanym rodzicom. Globalnie 1 czerwca to Dzień Dziecka i globalnie dzieci preferują aby był on przyjemny, wesoły i niezapomniany.

Drodzy rodzice- najwyższy czas na zamiar, jaki prezent na Dzień Dziecka sprawić własnej pociesze. Wiadomo, że niespodzianka dla dziecka zależy od wielu czynników. Od płci, zainteresowań, wieku.

Nie kupimy małemu dziecku tego samego, co ucieszy nastolatka i odwrotnie. Prezenty na Dzień Dziecka nie powinny być przypadkowe. Powinny być przemyślane i mądre. Przeważnie są one dowodem na to, w jaki sposób bardzo znacie swoje dziecko. Wystarczy chwila wątpliwości, rozmowy, obserwacji, a będziecie wiedzieć, jaki prezenty na Dzień Dziecka będzie idealny dla waszego kilkulatka czy również nastolatka.

A kto powiedział, że prezenty na Dzień Dziecka to muszą być przedmioty, gadżety? Ma możliwość nasz dziecko w tym momencie marzy o dniu spędzonym z wami rodzice, może marzy o waszej uwadze, zainteresowaniu się nim, posłuchaniu co posiada do powiedzenia?

Zamiast najnowocześniejszego smartfonu może bardziej właściwym prezentem na Dzień Dziecka będzie wspólne wyjście do kina albo wycieczka rowerowa?

Innym wariantem prezentów na Dzień Dziecka dla starszych pociech są te ekstremalne, szalone, a jednocześnie spełniające marzenia nastolatka. Lot balonem, skok ze spadochronu, skok na bungie. Wzbudzają one strach rodzica, ale z całą pewnością zostaną niezapomniane przez dziecko.

Prezenty na Dzień Dziecka to nic strasznego drodzy rodzice. Przyjrzyjcie się swoim dzieciom, wsłuchajcie się w nich, zaobserwujcie czym się interesują. I pamiętajcie, że prawie każdy prezent na Dzień Dziecka jest cudowny, bo to prezent od was.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment

Dodaj komentarz