Wesele z DJ-em

Do niedawna na weselach grały praktycznie wyłącznie zespoły. Zatrudnienie zespołu na wesele to był obowiązek każdej pary młodej. Dzisiaj czasy się trochę zmieniły i na weselach coraz częściej pojawiają się DJ-e.

DJ wesele jest w stanie zabawić poprawnie podobnie, ja orkiestra. Przyszłościowe urządzenia audio emitują doskonałą muzykę, którą można zaimplementować w najmniejszych detalach do gustu pary młodej i wszystkich gości.
Nie należy się ograniczać do umiejętności wokalnych, dlatego że didżeje są w stanie puszczać muzykę oryginalną, której słucha się jeszcze lepiej, niż zespołu. Zespół w większości przypadków jest dość kosztownym rozstrzygnięciem, bo jego koszt to kilka tysięcy złotych. Zespół składa się z 4 lub 5 osób, więc ta płatność musi się rozłożyć na taką liczbę osób. Tymczasem DJ na wesele jest 1 i tak samo koszt jego pracy będzie kilka razy tańszy od kosztu pracy całego zespołu. Nie ulega więc wątpliwości, że bardziej opłaca się zatrudnić DJ. DJ na wesele kosztuje od 1000 do 2000 pln, zatem jest to zdecydowanie mniej, niż bierze zespół. Taki DJ ma jednakże umiejętności, które pozwalają mu zastąpić kilka osób. Puszcza oryginalną muzykę, więc nie zachodzi tu problem z odwzorowaniem muzyki. W takiej sytuacji jasne jest, że wesele będzie bardzo udane. Część osób obawia się wynajęcia DJ-a, bo myśli, że on sobie nie poradzi, ale jest dosłownie zupełnie inaczej. Taki DJ zawsze radzi sobie z weselem i ludzie aż nie wierzą, że impreza z jednym muzykiem może być aż tak udana. Tymczasem tak właśnie jest i wszyscy są zadowoleni z zabawy.
Dodatkowe informacje: dj na wesele gdynia.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

1 comment

Dodaj komentarz