Zabawki dla chłopców i dziewcząt

Kupowanie zabawek dla dzieci dla wielu dorosłych jest dużym wyzwaniem. Wielu dorosłych nie lubi takich zakupów, bo czują się oni zagubieni w sklepach z zabawkami.

Tym bardziej jeśli te są dość pokaźnych rozmiarów. Dorośli nie znają się wszakże na zabawkach i nie za każdym razem wiedzą, jakie zabawki dla dziewczynek będą najlepiej odpowiednie. Tym bardziej, że ich wybór jest taki szeroki. Gdyby w sklepach z zabawkami był jeden rodzaj lalek, klocków czy puzzli, to sytuacja byłaby dużo bardziej intuicyjnaprostsza. Ale nie jest tak łatwo.
Na sklepowych półkach zabawek jest bez liku. Niektóre z nich kierowane są wyłącznie dla chłopców, inne wyłącznie dla dziewczynek. Są na pewno i takie, które można kupować i jednym , i drugim. Takie uniwersalne zabawki to najczęściej pluszaki i klocki, bo wręcz puzzle mogą przedstawiać obrazki typowe dla dziewczynek albo chłopców. Taka zabawką jest na przykład kinetic sand, którym dzieci doceniają się bawić bez względu na płeć. To magiczny piasek, który nie brudzi i daje możliwość na ciekawe zabawy. Z takiego piasku ucieszy się jednakże nie prawie każde dziecko. Pod tym względem dzieci są bardzo wybredne i dlatego dorośli posiadają taki problem z kupowaniem zabawek. Właściwie jeżeli są rodzicami takich dzieci, bo wówczas w jakimś stopniu wiedza, jakie zabawki dla chłopców interesują ichniejszym synów lub o jakich marzą ichniejszym córki. W dużo gorszej sytuacji są ci dorośli, którzy dzieci nie posiadają. Wówczas kupują na wyczucie albo decydują się na takie zabawki, które wydają im się atrakcyjne i ciekawe. Albo takie, którymi sami chętnie żeby się pobawili.
Sprawdź tutaj: hulajnoga.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz