Upadłość firm i konsumencka – kancelaria prawna

Kancelarie upadłościowe oferują swoim klientom kompleksowe oraz elastycznie dostosowane do ich potrzeb usługi prawne, które obejmują analizę prawną oraz finansową, ale także fachowe doradztwo czy też reprezentowanie klienta przed sądem upadłościowym. Warto zdawać sobie sprawę o tym, że usługi takiej kancelarii obejmują sprawy tj. upadłość konsumencka, ale także upadłość przedsiębiorcy.
Pomoc w sytuacji postępowania upadłościowego – dlaczego warto skorzystać?
Głównie trzeba zaznaczyć, że proces upadłościowy wymaga w głównej mierze złożenia wniosku przed sądem, który będzie spełniał wszystkie wymogi formalne.

Dodatkowo, taki wniosek powinien być złożony również w sytuacji, jeżeli istnieją przesłanki do tego, by sąd miał podstawy do tego, by ogłosić upadłość. Należy tutaj zaznaczyć, że kancelaria upadłościowa oferuje pomoc na każdym etapie, a więc jest to w głównej mierze dokładne zbadanie sytuacji finansowej czy także prawnej firmy, która myśli o złożeniu wniosku o ogłoszenie upadłości, ale również reprezentowanie mocodawcy przed sądem upadłościowym w trakcie trwania właściwego postępowania upadłościowego. Warto być świadomym również o tym, że pomoc prawna dotyczy w głównej mierze nadzorowania procesu wyceny dystrybucji majątku przez syndyka. Warto wspomnieć o tym, że upadłość firm wymaga również pomocy prawnej, która obejmuje przygotowanie odpowiednich pism procesowych, niemniej jednak także zgromadzenie dokumentacji niezbędnej przed sądem. Możemy też liczyć na pomoc w zakresie kontaktów w głównej mierze z sądem, ale też z wierzycielami.

Zobacz także: upadłość firm.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz