Atrakcyjne mieszkania na Bemowie

 

Jeżeli ktoś zamierza kupić nowe mieszkania w Warszawie to trzeba rozważyć osiedle Bemowo Park
Opinie na temat tego osiedla są bardzo dobre – pierwsi ludzie odebrali już mieszkania w I okresie inwestycji. Osiedle buduje Dor Group. To doceniony oraz doświadczony developer Warszawa jest miejscem kilku jego inwestycji i wszystkie są super zrealizowane. Nowoczesne mieszkania na Bemowie oferuje także kilku dobrych developerów. Jak je wyszukać i jak na nich zarabiać?

<!-more->
Nowe mieszkania Warszawa Wola oraz Warszawa Bemowo

Jeśli ktoś zamierza inwestować w nowe mieszkania Bemowo jest bardzo dobrym wyborem pod kątem wynajmowania oraz zarabiania na tym przez dłuższy okres czasu. W mieście tak dużym jak Warszawa mieszkania na sprzedaż są w znacznej części wykupywane dokładnie na wynajem – w niewielu miastach w Polsce możemy naprawdę dużo zarobić wynajmując komuś mieszkanie. Warszawa oraz parę dużych miast są tutaj chlubnym wyjątkiem. Podobnie dobrze jak na Bemowie można zarobić kupując nowe mieszkania w Warszawie w dzielnicy Wola. To teren położony jeszcze bliżej centrum stolicy, choć poprzez to trochę bardziej zatłoczony i głośny.

Jaki developer? Warszawa i okolice

W Stolicy funkcjonuje kilku bardzo dużych developerów – m.in. najwięksi gracze, czyli Dom Development oraz JW. Construction. Jest też dużo firm o nieco mniejszej skali działalności, ale także niezwykle dynamicznych – np. Marvipol lub Robyg. Żeby trafił nam się dobry developer Warszawa to czy Kraków, Łódź czy inne duże miasto, trzeba pytać zawsze jak wywiązuje się on z zapisów ustawy developerskiej – m.in. czy ma developerski rachunek powierniczy, które udostępnia dane w katalogu inwestycji.

Warszawa Bemowo – przyszłościowa lokalizacja

Aktualnie na zachodniej granicy Warszawy możemy wyszukać stosunkowo niedrogie mieszkania
Bemowo nie ma też tak wysokich cen nieruchomości jakie są np.. w centrum lub na Ursynowie. Dzielnica będzie też się rozrastać bo rozwija się jej sytuacja komunikacyjna. Już w tej chwili łatwiej przemieszczać się samochodem dzięki dogodnym wjazdom na drogi szybkiego ruchu. Nowoczesne mieszkania w Warszawie drożeją tam, gdzie rozbudowuje się metro. Tak też będzie na Bemowie bowiem stacje podziemnej kolei pojawią się tam do 2020 r. i sprawią że ci, jacy nabędą mieszkania na Bemowie albo je wynajmą, będą mogli dostać się do centrum w kilkanaście minut.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz