Kasacja pojazdów

Dzień w dzień na polskich drogach ma miejsce przynajmniej kilkadziesiąt wypadków drogowych. Właściwie każdy z takowych wypadków wiąże się z potężną stratą finansową dla sprawcy wypadku. Jeśli wasz samochód został na serio uszkodzony w trakcie wypadku samochodowego to warto pomyśleć nad jego wyprawą.

Naprawa uszkodzonego samochodu osobowego może kosztować kilka do nawet kilkunastu tysięcy zł. Wartość powypadkowego samochodu osobowego jest dość niska, dlatego warto zastanowić się, czy opłaca wam się naprawiać wasze auto. Skup samochodów powypadkowych bardzo chętnie odkupi od was wasz samochód za kilkaset albo kilka tysięcy zł. Oszacowanie ma cość waszego powypadkowego samochodu osobowego jest trudne, gdyż wszystko zależy od stanu części waszego auta.
Jeśli mimo wypadku wasz samochód osobowy posiada sporo sprawnych części to otrzymacie za niego kilka tyś. złotych. Posiadacz skupu wyjmie i oczywiści wszystkie części z waszego samochodu osobowego i następnie sprzeda je na rynku wtórnym dla konsumentów albo właścicieli warsztatów samochodowych. Po dokładnym wyjęciu wszystkich części wasz samochód zostanie przeznaczony do kasacji. Oczywiście w tym przypadku kasacja samochodów jest przeprowadzana przez właściciela skupu, zatem nie ponosicie żadnych, dodatkowych kosztów. Sama usługa kasacji jest dosyć kosztowna, dlatego nie ma co się na nią decydować, jeżeli już istnieje możliwość sprzedania waszego samochodu osobowego na skupie. W ten sposób nie tylko nie będziecie musieli przeznaczać swoich środków inwestycyjnych na kasację, ale też zarobicie na sprzedaży waszego samochodu.
Warto zobaczyć: Skup Aut Wołomin.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz