Tlenoterapia – co powinieneś wiedzieć

Komora normobaryczna to terapia, która gwarantuje perfekcyjne parametry powietrza dla organizmu. Oprócz promowania długowieczności, może ona pomóc organizmowi w utrzymaniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Pacjent zwyczajnie siedzi w komorze normobarycznej, dzięki czemu tlen dociera do w zasadzie wszystkich komórek jego ciała.

Komora pomagoraz stymulować wzrost nowych naczyń krwionośnych i koryguje dostarczanie składników odżywczych do odległych komórek. Dotlenienie komórek nerwowych może również pomóc w zmniejszeniu objawów stanów depresyjnych.
Normobaria Łódź wykorzystuje specjalny, opatentowany system biostymulacji do stymulowania procesów regeneracyjnych organizmu. Proces ten może w znacznym stopniu zmniejszyć objawy choroby, w tym duszności, a także poprawić sposób oddychania. Wielu pacjentów zgłasza, że czuje się nie gorzej natychmiast po sesji. Nie muszą oni już przyjmować leków, ażeby wrócić do pełni zdrowia. Korzyści płynące z terapii są daleko idące i warte swojej ceny.
Efekty tlenoterapii hiperbarycznej nie są natychmiastowe. Zaleca się stosowanie normobarii przez kilka dni. W tym przypadku komora hiperbaryczna rozpuszcza pęcherzyki azotu, dostarczając tlen do niedokrwionej tkanki mózgowej.
Korzyści płynące z terapii w komorze normobarycznej mogą pomóc Ci wyglądać szczuplej. Dzięki tej terapii można zredukować cellulit i choroby skóry, oraz poprawić metabolizm. Komora pomaga także w terapii po covid 19. Przed skorzystaniem z tej terapii powinno się zaznajomić się z korzyściami i zagrożeniami związanymi z tlenoterapią hiperbaryczną. Na 12 godzin przed sesją trzeba unikać spożywania alkoholu lub innych leków.

Sprawdź również informacje na stronie: normobaria łódzkie.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz