Gabinet kosmetyczny – jakie zabiegi?

Bezinwazyjne zabiegi na ciało z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Realizowane są w fachowych salonach kosmetycznych, które dysponują właściwym sprzętem, a pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i przeszkolenie do wykonywania tego rodzaju zabiegów. Jest to kluczowe dla bezpieczeństwa klienta oraz skuteczności zabiegów.

O ile więc mamy w planach zabiegi upiększające, skorzystajmy z oferty sprawdzonych firm, takich jak gabinet kosmetyczny Kraków.
Gabinet kosmetologii – zabiegi upiększająca na ciało
Zabiegi, które przebiegają w sposób bezinwazyjny, są bezpieczne dla klientów oraz nie wymagają długiej rekonwalescencji. Zazwyczaj wystarczy zaledwie kilka dni, aby dojść do siebie po wykonanym zabiegu. W znacznej części przypadków rekonwalescencja nie jest nawet konieczna. Sporym uznaniem klientów cieszy się depilacja laserowa Kraków. Jest to całkowicie bezpieczna, bezinwazyjna metoda trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Do przeprowadzenia zabiegu używa się laser, który emituje wiązkę światła pochłanianą przez barwnik włosa. W wyniku tego procesu powstaje ciepło, które doprowadza do trwałego uszkodzenia cebulki włosowej. Zabieg należy powtórzyć kilka razy w odstępach kilkutygodniowych, ponieważ zniszczeniu ulegają tylko włosy znajdujące się w fazie wzrostu. Na prawdę bardzo często wybieranym zabiegiem jest również kriolipoliza Kraków, która polega na bezinwazyjnym usunięciu podskórnych warstw tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrożenie. W czasie zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia warstwy skóry, jest to zatem bezpieczny sposób na pozbycie się niepotrzebnych kilogramów.
Źródło informacji: kosmetyczka Kraków.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz