Eko torby z nadrukiem – jak można wykorzystać w reklamie?

W trosce o ochronę środowiska i zmniejszenie ilości odpadów, odchodzimy od plastikowych reklamówek. Ich miejsce zajmują eko torby i worki bawełniane. Jedno bądź wielokolorowe, mogą być świetnym nośnikiem reklamy.

Znaczną powierzchnię można wykorzystać w celu zamieszczenia hasła prezentującego określony pogląd, postawę lub zachętę do działania. Można też odznaczać logo firmy czy wizerunek konkretnego produktu, utrwalając w ten sposób nazwę, markę czy produkt w świadomości potencjalnych konsumentów.
Po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca, więc można ją trzymać w podręcznej torebce na wypadek niespodziewanych zakupów. Inaczej niż jej plastikowa odpowiedniczka, eko torba może być elementem stylizacji. Dobrana kolorystycznie do odzieży wierzchniej, komplementarnie albo kontrastowo, będzie stanowić jej modne uzupełnienie. Sprawi to, że będą one bardzo chętnie noszone i używane, więc przekaz reklamowy będzie w sposób nienachalny prezentowany osobom pozostającym w kontakcie wzrokowym z użytkownikiem tego gadżetu.
Eko torby z nadrukiem na prawdę często dodawane są do pakietów startowych na zawodach sportowych, czy zestawów powitalnych wręczanych uczestnikom w czasie zlotów hobbystów. To praktyczna i estetyczna pamiątka. Logo organizatora lub symbol graficzny zawodów budzi miłe wspomnienia a także zachęca do udziału w kolejnych edycjach. Bawełniana torba na ramię na 100 procent wielokrotnie posłuży w czasie robienia zakupów.
Możliwości techniczne pozwalają obecnie na wykonanie najwyższej jakości, wielokolorowego, trwałego nadruku. Warto więc zainwestować w ten trwały, estetyczny i nieprawdopodobnie praktyczny produkt reklamowy.

Zobacz: worki plecaki z nadrukiem.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz