Galeria sztuki – rzeźby

Jeśli interesujemy się sztuką, a więc np malarstwem czy rzeźbą, to na 100 procent powinny nas zainteresować rzeźby wykonywane przez uznanych artystów, którzy od wielu lat odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Dlatego też dużą popularnością znawców oraz wielbicieli sztuki cieszy się Igor MITORAJ rzeźba.
Rzeźby – na co zwrócić uwagę?
Nie ulega wątpliwości, że nowoczesne rzeźby spotykają się z bardzo dużym zainteresowaniem, nie tylko krytyków i innych artystów, niemniej jednak także ludzi, którzy pasjonują się sztuką.

Dlatego też ogromne zainteresowanie wzbudza rzeźba Igor MITORAJ Asklepios. Jest to rzeźba wykonana techniką klasyczną w brązie, także z wykorzystaniem trawertynu. Rzeźba ma wielkość niemalże 50 cm. Powinno się zaznaczyć, że artysta odebrał gruntowne wykształcenie artystyczne, a jego prace powstawały z wykorzystaniem klasycznych technik rzeźbiarskich, a więc są to rzeźby wykonywane w kamieniu, jak też w brązie. Są to zarówno niewielkie rzeźby kameralne, ale również większe o charakterze monumentalnym. W swoich pracach na prawdę często odwołuje się do antyku. Ponadto, osoby zainteresowane rzeźbami tego artysty mogą zapoznać się też z innymi pracami, a mianowicie takimi jak Igor MITORAJ Perseusz. Zdecydowanie warto na bieżąco śledzić galerie sztuki, które prezentują osobom zainteresowanym najnowsze prace czy też pracy już uznane. Z pewnością będzie to gratka dla wszystkich wielbicieli sztuki, którzy pasjonują się przykładowo rzeźbą, która nawiązuje do okresu antyku, do więc są to np prace wykonywane w brązie.

Sprawdź tutaj: Igor MITORAJ Asklepios.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz