Rzęsy z kępek

Sztuczne rzęsy stały się jakiś czas temu prawdziwym hitem. Widujemy coraz dodatkowo kobiet z pięknie podkreślonymi oczami i mega długimi rzęsami. Nie są bardzo duże naturalne, dlatego że w naturze rzadko kiedy dana kobieta może mieć takie rzęsy długimi, czarnymi gęstymi rzęsami wyróżniają się głównie kobiety wschodu, ale u nich są jakieś granice gęstości tych rzęs.

Z kolei europejki nie mają tak gęstych rzęsy, więc sztuczne rzęsy są dla nich perfekcyjnym wyjściem. Sztuczne rzęsy otwierają oczy, sprawiają, że oprawa oczu staje się bardziej widoczna i czasem wręcz nie wymaganie już makijażu.
Oko wygląda bardzo atrakcyjnie, nie musimy się malować więc oszczędzamy czas, nie powinniśmy wykonywać demakijażu, więc znowu oszczędzamy czas. Są poprawnie same plusy tego rozwiązania. Rzęsy na pasku wybierane są okazyjnie, jednakże do stałego noszenia wybiera się kępki rzęs mocowane metodą dwie:1, 1:1 albo na przykład metodą objętościową, gdzie do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kilka sztucznych rzęs – rozwiązań w tym zakresie jest wiele i zdecydowanie najlepsze stylistki rzęs potrafią wyczarować faktycznie bardzo gęste i długie rzęsy u kobiety, która naturalnie mają rzęsy rzadkie, cienkie i krótkie. Sztuczne rzęsy prezentują się bardzo okazale i zmieniają wygląd twarzy. Dlatego powinno się być tutaj ostrożnym, by nie przesadzić żeby twarz nie zyskała wyrazu groteskowości. Czasami może się tak stać wówczas, gdy stylistka rzęs przesadzi przyklei nam realnie bardzo dużo i bardzo gęstych rzęs, które sprawią nienaturalne złudzenie.
Polecana strona: sztuczne rzęsy.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz