O ile nie masz co robić to zapraszamy na nasz portal

To inspirujący i niewyobrażalnie wciągający portal informacyjny, od którego warto zacząć prawie każdy swój dzień. Znajdziemy na nim masowe ciekawostki z różnych dziedzin , a dodatkowo artykuły na każdy zagadnienie. Teksty wzbogacone są interesującymi grafikami , a oprócz tego zabawnymi zdjęciami. Strona jest łatwa w obsłudze i zachwyca swoim szablonem.

Jaka powinna być rola publicystki, gdy prowadzimy portal informacyjny? To pytanie zadaje sobie niejeden człowiek nadzorujący pracę (zwykle grupy ludzi) przy takim projekcie (czyli przy portalu informacyjnym).

Najwięcej zależy tu – siłą rzeczy – od mojej swojej pomysłu prowadzenia tego portalowego przedsięwzięcia. Są przecież także i takie portale, gdzie czystej publicystyki nie znajdziemy, a tylko same artykuły informacyjne. Z drugiej strony, publicystyka stanowi ciekawe urozmaicenie i swoistą odskocznię od „suchych” treści. Odnosi się ona też bardzo często do wydarzeń dziejących się aktualnie lub również w ostatnim czasie dopiero minionych (ale możliwe, że stale aktualnych w umysłach niektórych czytelników). Należy zatem dobrze zastanowić się nad obecnością na portalu felietonów czy też komentarzy. Po prostu, dzięki temu nasz portal będzie mniej monotonny, a bardziej różnorodny. Jakby nie patrzeć – tak będzie. Z tym, że, gdy przesadzimy, możemy stracić wizerunek portalu typowo informacyjnego, więc o ile na takiej kreacji w oczach odbiorców nam zależy, to powinieneś sprawę wnikliwie przemyśleć (i ewentualnie – umiejętnie balansować między informowaniem, a komentowaniem).

Wszystko tu zależy od tego, do jakiego wizerunku portalu w zasadzie zmierzamy. W gruncie rzeczy możemy tam zawrzeć artykuły na każdy zagadnienie – jeżeli pragniemy być bardzo niejednorodni i totalnie wielobranżowi. Możemy również postawić co najmniej i na ciekawostki tylko ze świata edukacji, ale wówczas nie będzie to już portal typowo informacyjny.

Więcej informacji na ten temat: http://webfish.pl.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz