Tartak – oferta

Jeżeli potrzebujemy przykładowo desek do wykonania elewacji budynku gospodarczego lub mieszkalnego, to możemy korzystać z rozwiązania, jakim są wyroby tartaczne. Powinno się pamiętać o tym, że tartak oferuje w głównej mierze deski tarasowe, niemniej jednak także elewacyjne a także na przykład przeznaczone na podbicie dachowe
Co trzeba wiedzieć na temat usług tartaku?
Wyroby tartaczne są pozyskiwane z surowców wysokiej jakości, które posiadają certyfikaty. Takie surowce zostają dostarczone przez lasy, które objęte są planem racjonalnej gospodarki leśnej.

Należy wyraźnie podkreślić, że jeden z najpopularniejszych produktów oferowanych przez tartaki, to więźba dachowa. Są to elementy drewniane, które tworzą stelaż dachu i ich zadanie polega na przenoszeniu obciążeń z pokrycia dachowego na odpowiednie elementy nośne całego budynku. Co za tym idzie, taka więźba to kluczowy detal bezpieczeństwa konstrukcyjnego budynku, dlatego powinna być stworzona jedynie z elementów bardzo wysokiej jakości, które są weryfikowane pod względem technicznym i na pewno nie zawiodą. Prócz tego, tartak oferuje także inne produkty. Są to między innymi deski tarasowe, niemniej jednak też pellet, czy deski, które służą do wykonywania różnego rodzaju konstrukcji. Jak się więc okazuje, z produktów tartacznych korzystają nie tylko firmy np budowlane, niemniej jednak także stolarze czy osoby indywidualne, które samemu wykonują rozmaite konstrukcje z czy wzmocnienia konstrukcji. O ile zatem potrzebujemy takich elementów, warto skontaktować się z tartakiem.

Źródło informacji: tartak gorlice.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz