Struna tenisowa

Zasadniczym obowiązkiem każdego zawodnika tenisa ziemnego jest regularne wymienianie naciągu w rakiecie tenisowej. Jest to niesamowicie ważne i z całą pewnością nieraz trener wam o tym wspominał. Naciąg tenisowy muszą wymieniać zarówno specjaliści, jak i amatorzy.

Oczywiście te dwie grupy będą wymieniały naciąg z w całości inną częstotliwością. Jeśli zajmujecie się tenisem ziemnym jedynie amatorsko i po prostu jest to dla was sport, który umożliwia wam zadbać o wysoką formę waszego ciała, to zdecydowanie ma co wymieniać naciąg w rakiecie średnio co dwa lub trzy miesiące. Oczywiście jest to wspaniała częstotliwość przy założeniu, że gracie w tenisa dwa razy w tygodniu. Jeśli spędzanie tylko godzinę tygodniowo na korcie tenisowym, to możecie wymieniać naciąg w waszej rakiecie nawet co cztery albo pięć miesięcy.
Zawodowcy powinni wymieniać swój naciąg o wiele, o wiele częściej. Najlepsi profesjonalni gracze wymieniają naciąg co każdą rozgrywkę. O ile myślicie poważnie o karierze tenisisty to warto maksymalnie raz na cztery tygodnie wymienić naciąg w waszej rakiecie. Najlepszy naciąg tenisowy zakupicie u profesjonalnej firmy specjalizującej się w sprzedaży sprzętów do tenisa ziemnego. Posiadając najwyższej jakości naciąg tenisowy w waszej rakiecie z całą pewnością odczujecie ogromną różnicę już przy pierwszej grze na korcie tenisowym. Będziecie wstanie odbijać piłeczkę używając o sporo mniejsze siły, co jest bajecznie ważne, gdyż wszakże gra w tenisa ziemnego jest niesamowicie wyczerpującym fizycznie sportem.
Zobacz więcej: marbello strings.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz