Budownictwo – kostki brukowe i kruszywa

Do wykonywania prac budowlanych związanych przykładowo z budową dróg takich jak autostrady czy trasy szybkiego ruchu potrzebne są materiały wysokiej jakości. Grupa TRIBAG oferuje firmom z branży budowlanej bardzo wysokiej jakości kruszywa drogowe, kruszywa wykorzystywane przy produkcji mas bitumicznych, które znajdują powszechne użycie przy naprawach oraz remontach dróg.
Materiały budowlane – co warto mieć świadomość tego?
Głównie trzeba zaznaczyć, że dla firmy specjalizującej się w realizacji inwestycji związanych z infrastrukturą drogową, ale także mostową czy też z wznoszeniem obiektów konieczne jest korzystanie z kruszyw najwyższej jakości.

TRIBAG posiada własne złoża dolomitów, które wydobywane są z kopalni odkrywkowej znajdującej się na terenie Śląska. Należy podkreślić, że są to zarówno bardzo wysokiej jakości kruszywa drogowe, niemniej jednak także kruszywa, które wykorzystywane są do mas bitumicznych. Należy tutaj podkreślić, że produkcja kruszyw składa się z kilku priorytetowych etapów. Cały proces rozpoczyna się od wydobycia, a następnie transportu do zakładu, gdzie materiał będzie w odpowiedni sposób obrabiany. Kolejny stopień to proces produkcyjny, jak także selekcja. Ważnym etapem jest też przesiewanie. Warto zdawać sobie sprawę o tym, że kruszywa budowlane jak też drogowe muszą być w odpowiednich warunkach składowane, tak aby zachowały swoje właściwości. BRUK SA to firma zajmująca się produkcją kostek brukowych, zarówno dekoracyjnych jak też przemysłowych, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane na przykład do wykonywania ścieżek ogrodowych.

Zobacz również: http://jagoodka.com/rafal-kolakowski/

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz