Firma aktuarialna – usługi

Jeżeli jest nam potrzebna fachowa wycena aktuarialna, to na 100 procent warto skorzystać z usług doświadczonych biur, które gwarantują kompleksową opiekę licencjonowanych aktuariuszy z wieloletnim doświadczeniem. Warto mieć na uwadze o tym, że proces wyceny powinien być możliwie najkrótszy, a przy tym wytworzony z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań a także oczywiście przyjazny dla klienta.
Proces wyceny aktuarialnej – na co zwrócić uwagę?
Wycena finansowa a także aktuarialna tyczy się w głównej mierze firm, które są podczas fuzji czy również podziału, niemniej jednak jest to także usługa skierowana do spółek.

Musimy być świadomym, że wycena przedsiębiorstwa powinna być zlecona przez firmę w głównej mierze w sytuacji procesu upadłościowego czy także likwidacyjnego, jak także wprowadzenia optymalizacji podatkowej. Warto dodać również o tym, że wyceny całych przedsiębiorstw wykonywane są na potrzeby sądu. Natomiast aktuariusze wykonują nie tylko wyceny firm czy również spółek, ale również innych elementów np takich jak wartości niematerialne oraz prawne. Jest to zatem w głównej mierze wycena marki, niemniej jednak również patentów czy również relacji z klientami, czyli tych elementów, które mają coraz większe znaczenie w przypadku budowania przewagi konkurencyjnej na rynku. A przy tym możemy liczyć też na usługi z zakresu wyceny rezerw zastosowanych na świadczenia pracownicze na przykład tj. odprawy emerytalne rentowe pośmiertne czy również różne formy gratyfikacji. Są to także świadczenia medyczne przejazdowe czy również ekwiwalenty energetyczne.

Więcej informacji: wycena marki.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz