Profesjonalny pojemnik dozujący mydło

Do każdej umywalki znajdującej się w toalecie publicznej powinien być zamontowany wiszący dozownik mydła w płynie. Dozownik w każdej chwili musi odnaleźć się w bliskiej odległości od umywalki, ażeby każda osoba korzystająca z łazienki mogła bardzo szybko , a ponadto bezproblemowo z uwagą umyć ręce. Od kilku lat ogromną popularnością cieszą się automatyczne dozowniki do mydła w płynie.

Jest to o sporo bardziej higieniczne urządzenie, niż standardowy, klasyczny dozownik. Niestety największym minusem klasycznego dozownika jest potrzeba naciśnięcia przycisku do uzyskania adekwatnej ilości mydła w płynie. Ten przycisk jest największym siedliskiem bakterii w całej łazience publicznej. Nic więc dziwnego, że bezdotykowy dozownik płynu cieszy się tak ogromną popularnością globalnie. Jest to urządzenie o wiele bardziej higieniczne, które umożliwia perfekcyjnie ograniczyć ilość bakterii znajdujących się na naszych rękach w trakcie używania toalety publicznej.
Automatyczny dozownik mydła jest wręcz obowiązkowym urządzeniem w toaletach publicznych, z których dzień w dzień korzysta kilkaset osób. Nie jest to tani sprzęt, ale warty każdej zainwestowanej złotówki. Na pewno wszyscy wasi klienci będą zadowoleni z sposobności korzystania ze sprzętu umożliwiającego bardziej higieniczne użytkowanie z łazienki publicznej. Do automatycznego dozownika na mydło najlepiej pasują bezdotykowe krany na umywalkach, aby właściwie każdy z klientów mógł jeszcze dużo lepiej ograniczyć ilość przenoszonych bakterii w trakcie używania toalety publicznej.
Źródło: dozowniki mydła.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Dodaj komentarz